Praca: Kierownik biura on-site z j. angielskim

Kierownik biura on-site z j. angielskim
Świebodzin

Rośnij wraz z Randstad! Jako numer 1 na rynku usług pracy tymczasowej, nie zwalniamy tempa i właśnie startujemy z naszą kompleksową usługą z zakresu pracy tymczasowej u światowego lidera w branży e-commerce w Świebodzinie.

Czy chcesz poznać nasze rozwiązania i wspierać w tym zakresie jednego z naszych kluczowych klientów?

Myślałeś/aś o tym, aby wykorzystać doświadczenie i umiejętności planowania, koordynacji, zarządzania dużymi projektami, zespołem, współpracy z klientami biznesowymi z codziennym wykorzystywaniem znajomości języka angielskiego?

Dołącz do Randstad w Świebodzinie i pomóż rozwinąć skrzydła jednemu z naszych kluczowych klientów!

oferujemy
  • rekrutację prowadzoną zdalnie
  • zarządzanie współpracą z kluczowym klientem Randstad
  • szkolenia managerskie i rozwojowe, bo chcemy w Ciebie inwestować
  • umowę o pracę
  • poznanie wysokich standardów pracy jednej z największych firm na świecie przy jednoczesnym wsparciu i rozwoju jako manager Randstad
  • pakiet benefitów - m.in. samochód służbowy, opieka medyczna, dofinansowanie nauki języka angielskiego oraz studiów podyplomowych, karta sportowo - rekreacyjna, abonament Legimi
  • możliwość działania w dobrej sprawie, u nas masz dodatkowy dzień wolny w roku, który możesz wykorzystać na wolontariat
  • różne inicjatywy wewnętrzne: webinaria (min. z tematyki well-beingu, personal brandingu, aspektów prawnych zatrudnienia cudzoziemców itp.)
  • dostęp do naszego globalnego know-how
  • system premiowy
zadania
  • realizacja uzgodnionych rozwiązań dla klienta z branży e-commerce w obszarze pracy tymczasowej i strategii zatrudnienia pracowników
  • nadzór nad realizacją kontraktu i założeń budżetowych (w tym przestrzeganie uzgodnionego SLA z klientem wynikający z kontraktu)
  • dbanie o prawidłowy, uzgodniony z klientem obieg dokumentów (faktury)
  • zarządzanie zespołem specjalistów i koordynatorów (odpowiedzialnych za obsługę pracowników tymczasowych oraz administrację personalną związaną z zatrudnieniem)
  • stały kontakt z klientem na wszystkich szczeblach organizacji (spotkania, raportowanie w języku angielskim)
  • wsparcie klienta w prowadzeniu działań wizerunkowych i marketingowych (we współpracy z zespołem marketingowym powołanym na potrzeby wsparcia tego projektu)
oczekujemy
  • doświadczenia w zarządzaniu przynajmniej kilku osobowym zespołem i/lub zespołami projektowymi
  • komunikatywnej znajomości języka angielskiego, zarówno w mowie jak i piśmie – warunek konieczny
  • umiejętności analizowania danych liczbowych (m.in. praca w MS Excel)
  • doświadczenia w pracy w wymagającym, dynamicznym środowisku
  • zapału do pracy i dyspozycyjności
  • proaktywności w proponowaniu usprawnień i wdrażaniu nowych rozwiązań
  • łatwości w budowaniu i utrzymywaniu relacji biznesowych
  • czynnego prawa jazdy kat. B
  • mile widziana znajomości lokalnego rynku pracy
Agencja zatrudnienia – nr wpisu 47