Praca: Inżynier Systemowy (SQL) (K/M)

AUDIT Doradztwo Personalne poszukuje kandydata na stanowisko:

Inżynier Systemowy (SQL) (K/M)
Miejsce pracy: Zielona Góra

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • Obsługa systemu zgłoszeniowego – Jira Service Desk w ramach drugiej linii wsparcia
  • Diagnozowanie oraz rozwiązywanie zgłoszeń użytkowników dotyczących działania aplikacji oraz modyfikacje danych w bazie (interwencje manualne)
  • Tworzenie zapytań do baz danych (SQL) - tworzenie raportów oraz rozwiązań dedykowanych w oparciu o wymagania klienta
  • Raportowanie wykonanych prac
  • Współpraca z innymi działami w firmie

WYMAGANIA:

  • Znajomość SQL i PL/SQL
  • Determinacja w realizacji wyznaczonych celów
  • Kreatywność, samodzielność
  • Umiejętność pracy w zespole