Praca: Inżynier budowy (m/k)

STRABAG jest europejskim koncernem w branży technologii budowlanych. Dzięki zaangażowaniu kompetentnych pracowników oraz wykorzystaniu nowoczesnych maszyn i własnych surowców, realizuje z sukcesem inwestycje na całym świecie. Nie byłoby to możliwe bez pracy zespołowej – łączącej ze sobą różne kraje i branże budownictwa.

Zostań częścią naszego zespołu!

Na potrzeby Dyrekcji PH Oddział Zielona Góra/Gorzów Wlkp. poszukujemy osoby na stanowisko

Inżynier budowy (m/k)
Miejsce pracy: Zielona Góra

Zadania:

  • Przygotowanie i analiza dokumentów budowy
  • Przygotowanie wystąpień o odbiór robót, zestawień oraz raportów w zakresie wykonywanych robót budowlanych
  • Sporządzanie dokumentów rozliczeniowych z podwykonawcami
  • Weryfikacja i rozliczanie ilości materiałów dostarczonych na budowę
  • Bieżąca analiza postępu robót
  • Dbałość o przestrzeganie BHP na budowie
  • Aktywne uczestnictwo w planowaniu i nadzorowaniu realizowanych robót budowlanych

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe techniczne na kierunku budownictwo
  • Umiejętność efektywnej organizacji pracy pod względem technicznym, logistycznym i ekonomicznym
  • Dobra znajomość obsługi komputera i pakietu MS Office (w tym Excel)
  • Dyspozycyjność i mobilność (prawo jazdy kat. B)
  • Umiejętność pracy pod presją czasu, sumienność, samodzielność, umiejętność pracy w zespole
  • Odpowiedzialność, terminowość, komunikatywność
  • Mile widziana znajomość obsługi programów CAD
Oferujemy:
  • Stabilne zatrudnienie w międzynarodowej firmie na umowę o pracę
  • Możliwość rozwoju zawodowego
  • Bogatą ofertę szkoleń w ramach Akademii Koncernu
  • Pakiet usług medycznych i korzystne warunki ubezpieczenia
  • Dofinansowanie karty Multisport
  • miejsce pracy województwo lubuskie/ Zielona Góra