Praca: Inspektor

Powiatowy Urząd Pracy w Zielonej Górze
Inspektor
Miejsce pracy: Zielona Góra
Numer: StPr/22/0619
OBOWIĄZKI:
wg zawodu
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: średnie ogólnokształcące

Miejsce pracy:

Zielona Góra

Rodzaj umowy:

Nie dotyczy

Wynagrodzenie brutto:

1 489 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Zielonej Górze

Zaopatrzeniowiec / Handlowiec

Dostarczanie zamówionych towarów do klientów Zapewnienie profesjonalnej obsługi klienta Dbałość o prawidłowy obieg gotówki oraz dokumentów Opieka nad klientami z rejonu – doradztwo, dobór i sprzedaż części oraz innych produktów Analiza i...

Firma: OPOLTRANS Spółka z o.o. | Zielona Góra | wczoraj
CZYTAJ WIĘCEJ

Logistyk wewnętrzny w Dziale Produkcji

Zadania: bieżące utrzymanie ciągłości produkcji poprzez logistyczną obsługę danego obszaru poruszanie się wózkiem widłowym operowanie systemem SAP gruntowne i systematyczne wdrożenie możliwość podnoszenia kwalifikacji zawodowych ciekawa praca w zgranym...

Firma: GEDIA Poland Sp.z.o.o. | Nowa Sól | wczoraj
CZYTAJ WIĘCEJ

Doradca Ubezpieczeniowy

Twój zakres obowiązków Pozyskiwanie nowych klientów i udział w spotkaniach Badanie potrzeb i oczekiwań klienta oraz wsparcie w wyborze najlepszego rozwiązania ubezpieczeniowego Budowanie, utrzymywanie trwałych relacji i opieka nad obecnymi klientami...

Firma: Allianz Sp. z o.o. | Zielona Góra | wczoraj