Praca: Inspektor

Komenda Powiatowa Policji w Krośnie Odrzańskim
Komendant Powiatowy Policji poszukuje kandydatówkandydatek na stanowisko:
Inspektor
Miejsce pracy: Krosno Odrzańskie
Ogłoszenie o naborze Nr 84597

Warunki pracy

Praca wykonywana w warunkach normalnych -  praca administracyjno – biurowa. System pracy ośmiogodzinny, jednozmianowy.

Stanowisko usytuowane jest na I piętrze budynku.  Oświetlenie naturalne i sztuczne, praca w pozycji siedzącej, przy monitorze ekranowym powyżej połowy dobowego czasu pracy.

Narzędzia i materiały pracy – telefon, komputer, drukarka, kserokopiarka, fax, niszczarka dokumentów.

Praca w nowoczesnym budynku, posiadającym podjazd dla osób niepełnosprawnych do budynku, posiadającym windę, toalety dostosowane dla osób niepełnosprawnych. Bariera architektoniczna – brak drzwi wewnątrz budynku otwieranych automatycznie.

Zakres zadań

  • wprowadza, przetwarza rejestracje procesowe i informacyjnie o zdarzeniach
  • sprawdza, ustala: rzeczy, pojazdy, dokumenty utracone w policyjnej bazie informacyjnej
  • analizuje zapisy rejestracji postępowań w celu ich poprawności i kompletności
  • kontroluje druki statystyczne, sporządza miesięczne zestawienie statystyczne i podaje prognozy
  • prowadzi szkolenia z zakresu modyfikacji i wprowadzania danych do baz

Wymagania niezbędne

wykształcenie: średnie
doświadczenie zawodowe/staż pracy: co najmniej 6 miesięcy doświadczenia zawodowego w administracji publicznej
  • umiejętność obsługi komputera
  • umiejętność pracy w zespole
  • komunikatywność
  • Posiadanie obywatelstwa polskiego
  • Korzystanie z pełni praw publicznych
  • Nieskazanie prawomocnym wyrokiem za umyślne przestępstwo lub umyślne przestępstwo skarbowe

Wymagania dodatkowe

  • posiadane poświadczenie bezpieczeństwa uprawniającego do dostępu do informacji niejawnych oznaczonych klauzulą "POUFNE" wydanym przez organy Policji lub ABW lub oświadczenie o wyrażenie zgody na przeprowadzenie postępowania sprawdzającego zgodnie z ustawą z dnia 5 sierpnia 2010 r. o ochronie informacji niejawnych