Praca: Inspektor skecji koordynacji i nadzoru wydziału do spraw cudzoziemców

Powiatowy Urząd Pracy w Krośnie Odrzańskim
Inspektor skecji koordynacji i nadzoru wydziału do spraw cudzoziemców
Miejsce pracy: Krosno Odrzańskie
Numer: StPr/20/0808
OBOWIĄZKI:
dokonywanie w systemie informatycznym sprawdzeń cudzoziemców, wobec których są podejmowane czynności kontrolne lub postępowanie za naruszenie zasad wjazdu i pobytu na terytorium Rzeczypospolitej polskiej w celu podjęcia właściwej decyzji co do dalszego toku postępowania wobec cudzoziemców,dokonywanie systematycznego archiwizowania oraz brakowania dokumentów wytworzonych w sekcji ściśle według przepisów w celu realizacji wewnętrznych przepisów SG,przygotowywanie oraz sporządzanie pism na potrzeby sekcji oraz wykonywanie innych prac biurowych w celu wsparcia bieżącej pracy sekcji,sporządzanie sprawozdań z zakresu realizowania zadań sekcji zgodnie z wytycznymi przełożonych w celu jej prawidłowego funkcjonowania.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: średnie ogólnokształcące, brak

Wymagania inne:

Wymagania konieczne:wykształcenie średnie;znajomość ustaw: o cudzoziemcach, o udzielaniu cudzoziemcom ochrony na terytorium RP, Kodeks postępowania administracyjnego,umiejętność obsługi komputera, dobra organizacja pracy, dokładność, systematyczność,umiejętność pracy zespołowej, komunikatywność, kreatywność, wysoka kultura osobista, umiejętność działania w sytuacjach stresowych.Wymagania pożądane:wykształcenie wyższe I stopnia licencjat (najlepiej o kierunku administracja),poświadczenie bezpieczeństwa (dostęp do informacji o klauzuli zastrzeżone),doświadczenie zawodowe 2 lata w administracji.

Miejsce pracy:

Krosno Odrzańskie

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

od 2 747,21 PLN

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Krośnie Odrzańskim