Praca: Inspektor (infrastruktura specjalna - wydział infrastruktury)

Powiatowy Urząd Pracy w Zielonej Górze
Inspektor (infrastruktura specjalna - wydział infrastruktury)
Miejsce pracy: Zielona Góra
Numer: StPr/21/0267
OBOWIĄZKI:
Prowadzenie ewidencji oraz dokumentacji w zakresie utrzymania infrastruktury specjalistycznej (szkoleniowej,bocznie kolejowych, lądowisk dla śmigłowców), kontrola stanu utrzymania obiektów wraz ze strefami ochronnymi, przygotowywanie dokumentacji do postępować przetargowych własnych, opiniowanie planów konserwacji opracowywanych przez terenowe organa infrastruktury, wykonywanie i zlecanie wykonawcom zewnętrznych przeglądów okresowych
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat), brak

Wymagania inne:

Wykształcenie wyższe ogólnobudowlane, kolejowe lub drogowe, co najmniej 1 rok na stanowisku, praktyczna znajomość przepisów prawa budowlanego i zagospodarowania przestrzennego, znajomość programów Word, Excel, CAD, Norma, rzetelność, odpowiedzialność, pracowitość, umiejętność organizacji pracy, wskazane jest posiadanie poświadczenia bezpieczeństwa osobowego uprawniającego do dostępu do informacji niejawnych oznaczonych klauzulą "ZASTRZEZONE" lub "POUFNE" lub kandydat podda się postępowaniu sprawdzającemu.

Miejsce pracy:

Zielona Góra

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

od 3 300 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Zielonej Górze