Praca: Inspektor do spraw bezpieczeństwa i higieny pracy

Powiatowy Urząd Pracy w Świebodzinie
Inspektor do spraw bezpieczeństwa i higieny pracy
Miejsce pracy: Świebodzin
Numer: StPr/21/0715
OBOWIĄZKI:
- przeprowadzanie kontroli warunków pracy oraz przestrzegania przepisów i zasad bezpieczeństwa i higieny pracy,- udział w ustalaniu okoliczności i przyczyn wypadków przy pracy oraz w służbie, jak również w opracowywaniu wniosków wynikających z badania przyczyn i okoliczności tych wypadków oraz zachorowań na choroby zawodowe, a także kontrola realizacji tych wniosków,- prowadzenie rejestrów, komplementowanie i przechowywanie dokumentów dotyczących wypadków przy pracy, stwierdzonych chorób zawodowych i podejrzeń o takie choroby, a także przechowywanie wyników badań i pomiarów czynników szkodliwych dla zdrowia w środowisku pracy,- udział w dokonywaniu oceny ryzyka zawodowego, które wiąże się z wykonywaną pracą służbą,- bieżące informowanie pracodawcy o stwierdzonych zagrożeniach zawodowych, wraz z wnioskami zmierzającymi do usuwania tych zagrożeń,- sporządzanie i przedstawianie pracodawcy, co najmniej raz w roku, okresowych analiz stanu bezpieczeństwa i higieny pracy zawierających propozycje przedsięwzięć technicznych i organizacyjnych mających na celu zapobieganie zagrożeniom życia i zdrowia funkcjonariuszy i pracowników oraz poprawę warunków pracy,- opiniowanie szczegółowych instrukcji dotyczących bezpieczeństwa i higieny pracy na poszczególnych stanowiskach służbowych.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: średnie zawodowe, brak

Wymagania inne:

doświadczenie zawodowe: minimum 1 rok na stanowisku o podobnych zadaniach

Miejsce pracy:

Świebodzin

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

od 675,98 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Świebodzinie