Praca: Inspektor budowlany

Powiatowy Urząd Pracy w Krośnie Odrzańskim
Inspektor budowlany
Miejsce pracy: Czerwieńsk
Numer: StPr/21/0555
OBOWIĄZKI:
a.Opracowywanie dokumentów do zadań wynikających z konserwacji, napraw (wnioski, opisy przedmiotu zamówienia, specyfikacje, kosztorysy inwestorskie, wzory umów)b.Wykonywanie dokumentacji związanej z awarią (wnioski, protokoły awarii, notatki z wyboru wykonawcy)c.Planowanie potrzeb w zakresie zaopatrzenia materiałów branży elektrycznej, narzędzi i elektronarzędzid.Prowadzenie ewidencji eksploatacyjno-remontowej urządzeń elektrycznych e.Opracowywanie i aktualizacja planu działania na wypadek długotrwałych przerw w dostawie wody i energii elektrycznej. f.Nadzór nad właściwym przeprowadzeniem zadań remontowychg.Udział w odbiorze robót budowlanych i przeglądów pogwarancyjnychh.Udział w przeglądach technicznych budynków i budowli
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: średnie zawodowe 4-letnie, brak

Wymagania inne:

[Umiejętność 2] : Świadectwo kwalifikacyjne Grupa 2 pkt 1, 2, 8, 10 w zakresie Dozoru[Umiejętność 1] : Świadectwo kwalifikacyjne Grupa 1 pkt 2,4, 7, 9, 10 w zakresie Dozoru[Inne] : Przyjęcie obowiązku wynikającego z art. 59a ust. 2 ustawy z dnia 21 listopada 1967r. o powszechnym obowiązku obrony Rzeczpospolitej (t.j. Dz.U. 2017.1430 ) tj. pracownik będzie zobowiązany do przyjęcia pracowniczego przydziału mobilizacyjnego. Poddanie się procedurze sprawdzającej. Pracodawca wypłaca dodatek za staż pracy. Wymagane dokumenty : określone na stronie www.44wog@wp.mil.pl. z dopiskiem "Nabór na stanowisko - INSPEKTOR BUDOWLANY - Czerwieńsk" w terminie do dnia 30 lipca 2021 godzina 13:00

Miejsce pracy:

Czerwieńsk

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na okres próbny

Wynagrodzenie brutto:

od 3 650 PLN

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Krośnie Odrzańskim