Praca: Inspektor bezpieczeństwa i higieny pracy

Powiatowy Urząd Pracy w Zielonej Górze
Inspektor bezpieczeństwa i higieny pracy
Miejsce pracy: Zielona Góra
Numer: StPr/21/0237
OBOWIĄZKI:
przeprowadzanie kontroli stanu bhp w zakładzie pod względem przestrzegania zasad i przepisów bhp; sporządzanie okresowych analiz stanu bhp, informowanie zwierzchnika o stwierdzonych zagrożeniach, wstrzymywanie pracy maszyn i urządzeń tech., odsuwanie od pracy osób, dla których praca jest zabroniona, prowadzenie szkoleń wstęonych ogólnych z zakresu BHP.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: średnie zawodowe, brak

Wymagania inne:

wykształcenie średnie lub wyższe kierunkowe, bezpieczeństwo i higiena pracy, doświadczenie na podobnym stanowisku, znajomośc pakietu MS Office, Word, Excel, uprawnienia do pracy jako inspektor BHP

Miejsce pracy:

Zielona Góra

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na okres próbny

Wynagrodzenie brutto:

od 408 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Zielonej Górze