Praca: Główny specjalista

Izba Administracji Skarbowej w Zielonej Górze
Dyrektor poszukuje kandydatówkandydatek na stanowisko:
Główny specjalista
Miejsce pracy: Zielona Góra
Ogłoszenie o naborze Nr 77076

Warunki pracy

1. Wykonywanie czynności typowej pracy biurowej za pomocą komputerów oraz urządzeń biurowych.

2. Zagrożenie korupcją.

3. Praca przy komputerze.

4. Bariery architektoniczne - brak wind i podjazdów.

Zakres zadań

  • Prowadzi zagadnienia związane z inwestycjami budowlanymi, w tym sporządza dokumentację projektowo-kosztorysową, koncepcje programowo-przestrzenne oraz programy funkcjonalno-użytkowe wraz z wieloletnimi harmonogramami rzeczowymi realizacji projektu dla planowanych inwestycji w celu właściwego oszacowania kosztów realizacji robót budowlanych i właściwego przeprowadzenia procesu inwestycji
  • Prowadzi nadzór nad prawidłowością prowadzonych prac budowlanych realizowanych na podstawie podpisanych umów oraz zleceń, uczestniczy w odbiorach robót budowlanych w celu zapewnienia właściwej jakości wykonywanych robót
  • Prowadzi zagadnienia związane z remontami budynków Izby, w tym sporządza analizy stanu technicznego budynków w celu zapewnienia bezpieczeństwa użytkowania obiektów budowlanych Izby

Wymagania niezbędne

wykształcenie: wyższe
doświadczenie zawodowe/staż pracy: co najmniej 4 lata doświadczenia zawodowego w administracji lub powyżej 1 roku w obszarze realizacji robót budowlanych
  • Posiadanie uprawnień budowlanych do projektowania lub kierowania robotami budowlanymi
  • Znajomość przepisów ustawy Prawo budowlane i Prawo zamówień publicznych. Wiedza w zakresie zagadnień technicznych budowlanych
  • Posiadanie obywatelstwa polskiego
  • Korzystanie z pełni praw publicznych
  • Nieskazanie prawomocnym wyrokiem za umyślne przestępstwo lub umyślne przestępstwo skarbowe

Wymagania dodatkowe

  • Umiejętność kosztorysowania robót budowlanych
  • Komunikatywność
  • Inicjatywa
  • Kreatywność
  • Umiejętność podejmowania decyzji
  • Umiejętność negocjacji
  • Umiejętność organizowania pracy własnej
  • Umiejętność działania w sytuacji stresowej