Praca: Główna księgowa / Główny księgowy

Ogłoszenie numer: 6819275, z dnia 2022-05-01

Klient portalu Praca.pl

Jesteśmy zielonogórską firmą, którą tworzą młodzi ludzie z pasją do kreowania innowacyjnych rozwiązań w zakresie wytwarzania odnawialnej energii. Podważamy status quo. Prace koncepcyjne prowadzimy w części biurowej a urzeczywistniamy je w dobrze wyposażonej hali badawczo-rozwojowej. Projektowe wyzwania przekładają się na poszerzanie naszych kompetencji, które podnosimy również podczas szkoleń na terenie kraju. W celu zapewnienia dalszego progresu przedsięwzięcia poszukujemy do naszego zespołu osoby nastawionej na rozwój.

Główna księgowa / Główny księgowy

Miejsce pracy: Zielona Góra

Opis stanowiska

  1. Prowadzenie pełnej księgowości spółki
  2. Rozliczanie podatków – CIT, PIT, VAT, sporządzenie sprawozdań
  3. Prowadzenie kadr
  4. Nadzór nad poprawnością dokumentów księgowych oraz rozliczeń
  5. Obsługa projektu dofinansowanego dotacjami w zakresie księgowym
  6. Wsparcie zarządu
  7. Współpraca z podmiotami zewnętrznymi

Wymagania

  1. Min. 3 lata doświadczenia na stanowisku głównego księgowego firmy.
  2. Samodzielność
  3. Praktyczna znajomość przepisów ustawy o rachunkowości, podatkowych.
  4. Odpowiedzialność, dokładność, skrupulatność.
  5. Proaktywna postawa - poszukiwanie rozwiązań, energia do działania.
  6. Łatwość nawiązywania kontaktów i chęć budowania pozytywnych relacji ze współpracownikami.
  7. Dobra znajomość pakietu Office, w szczególności Excel.

Oferujemy

  1.  Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę (możliwa też forma B2B).
  2.  Atrakcyjne wynagrodzenie.
  3. Dobrą atmosferę.
  4. Możliwość rozwoju osobistego na okresowych szkoleniach wyjazdowych.
  5. Możliwość pracy przy projekcie związanym z odnawialnymi źródłami energii.