Praca: Fakturzysta/ka

Powiatowy Urząd Pracy w Krośnie Odrzańskim
Fakturzysta/ka
Miejsce pracy: Osiecznica
Numer: StPr/21/0979
OBOWIĄZKI:
wydawanie surowców do produkcjiwydawanie pieczywafakturowanie
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: średnie ogólnokształcące, brak


Wymagania inne:

Obsługa komputera

Miejsce pracy:

Osiecznica


Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na okres próbny


Wynagrodzenie brutto:

od 3 300 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Krośnie Odrzańskim



Sprawdź najnowsze oferty pracy w Zielonej Górze i okolicach:

Informatyk

Zakres zadań na stanowisku: instalowanie i konfigurowanie sprzętu komputerowego, sieciowego oraz oprogramowania; zapewnienie sprawnego działania serwerów, komputerów roboczych, sieci i drukarek; przygotowanie raportów; aktywne uczestnictwo we wdrożeniach. Od...

Firma: Lumel Alucast Sp. z o.o. | Zielona Góra | dzisiaj
CZYTAJ WIĘCEJ

Pracownik magazynu

Zadania na stanowisku pracy: przyjmowanie towaru (ważenie, liczenie, mierzenie, sprawdzanie zgodności etykiet z dowodem nadania, sprawdzanie czy rodzaj, ilość i jakość są zgodne z dowodem nadania otrzymanym od dostawy); przechowywanie towaru ( decydowanie o...

Firma: Lumel Alucast Sp. z o.o. | Zielona Góra | dzisiaj
CZYTAJ WIĘCEJ

Menadżer Zespołu Sprzedaży

Zapewniamy jeden z najlepszych pakietów korzyści: konkurencyjne dochody (podstawa) oraz system prowizyjny i premiowy uzależniony od skuteczności działań Twoich oraz Twojego zespołu (wynagrodzenie w przedziale 12000 – 15000 zł netto + vat / mies.) udział w...

Firma: Nationale-Nederlanden | Zielona Góra | dzisiaj
CZYTAJ WIĘCEJ