Praca: Elektryk

Jesteśmy wiodącym producentem wysokiej jakości opakowań, preform PET i zamknięć o Europejskim zasięgu przeznaczonych dla kosmetyków, chemii gospodarczej, produktów spożywczych, wyrobów farmaceutycznych i suplementów diety. Posiadamy ponad 27 -letnie doświadczenie, a na koncie wiele prestiżowych nagród, w tym Gazele Biznesu 2018, Diamenty Miesięcznika FORBES 2018, Brylanty Polskiej Gospodarki i I miejsce w rankingu Firmy Rodzinne Forbes’a 2019.

Czekamy na młodych, zdolnych, kreatywnych, a także osoby z dużym doświadczeniem, które dołączą do naszego zespołu.

Elektryk
Miejsce pracy: Zielona Góra

Opis stanowiska:

  • aktywny udział przy usuwaniu usterek, przeglądów urządzeń zgodnie z ich dokumentacją techniczną
  • wykonywanie czynności konserwacyjnych i remontowych przy układach elektronicznych
  • naprawy instalacji elektrycznych oraz ich modernizacje,
  • współudział w instalowaniu i uruchamianiu nowych urządzeń.

Wymagania:

  • wykształcenie techniczne lub zawodowe w specjalności elektryk, elektronik, automatyk lub pokrewne
  • dyspozycyjność, samodzielność, dokładność i systematyczność
  • uprawnienia SEP min. 1kV, mile widziane bez limitu, dozorowe

Oferujemy:

  • stabilne zatrudnienie na umowę o pracę w prężnie działającej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • po 3-miesięcznym okresie próbnym umowa o pracę na pełny etat
  • przeszkolenie na danym stanowisku
  • wynagrodzenie stałe + premia uznaniowa
  • Bony na święta, karta OkSystem