Praca: Elektryk (K/M)

AUDIT Doradztwo Personalne poszukuje kandydata na stanowisko:

Elektryk (K/M)
Miejsce pracy: Zielona Góra

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • Obsługa i konserwacja urządzeń elektrycznych,
  • Serwis linii energetycznych,
  • Diagnozowanie i usuwanie awarii w zakresie elektryki

 

WYMAGANIA:

  • Wykształcenie co najmniej średnie kierunkowe
  • Doświadczenie na stanowiskach związanych z konstrukcją, serwisem maszyn i urządzeń w firmach produkcyjnych
  • Uprawnienia eksploatacyjne
  • Gotowość do pracy w systemie 3 zmianowym
APLIKUJ TERAZ

Sprawdź najnowsze oferty pracy w Zielonej Górze i okolicach:

Specjalista ds. Zatowarowania / Alokator

Czym będziesz się zajmować?: Przygotowywaniem i wydawaniem dyspozycji przesunięcia towaru, Udziałem w przygotowywaniu range planów na nowe sezony dla Magazynów Centralnych, Cotygodniową kontrolą i analizą poziomu zatowarowania Magazynów Centralnych,...

Firma: eobuwie.pl S.A. | Zielona Góra | dzisiaj
CZYTAJ WIĘCEJ

Programista GIS

Oferujemy: Siedmioosobowy zespół szuka brakującego ogniwa – czekamy właśnie na Ciebie! Masz wpływ na to co robisz – codzienne spotkania, dzielenie się pomysłami, jeśli masz pomysł, otrzymasz czas na jego realizację Szkolenia wewnętrzne z naszymi...

Firma: APATOR RECTOR Sp. z o.o. | Zielona Góra | dzisiaj
CZYTAJ WIĘCEJ

Wdrożeniowiec

Oferujemy: Dziewięcioosobowy zespół szuka brakującego ogniwa – czekamy właśnie na Ciebie! Masz wpływ na to co robisz – codzienne spotkania, dzielenie się pomysłami, jeśli masz pomysł, otrzymasz czas na jego realizację Szkolenia wewnętrzne z naszymi...

Firma: APATOR RECTOR Sp. z o.o. | Zielona Góra | dzisiaj
CZYTAJ WIĘCEJ