Praca: Elektryk / Elektromechanik

Ogłoszenie numer: 7693929, z dnia 2022-11-14

Prężnie rozwijająca się firma BGI Polska Sp. z o.o. działająca w obszarach produkcji, handlu, projektów logistycznych i nieruchomości mająca swoje biura, magazyny, hale produkcyjne m.in. w Jeleniej Górze, Radzimowie, Lubaniu, Leśnej, Pieńsku, Nowej Soli poszukuje kandydatów na stanowisko:

Elektryk / Elektromechanik

Miejsce pracy: Nowa Sól

Opis stanowiska

  • wykonywanie prac konserwacyjnych ,remontowych i modernizacyjnych maszyn i urządzeń
  • konserwacja, remonty, utrzymanie całej infrastruktury obiektu w odpowiednim stanie technicznym
  • wykonywanie elektroenergetycznych pomiarów eksploatacyjnych
  • wykonywanie prac ślusarsko – mechanicznych– szlifierskich
  • prowadzenie wymaganej dokumentacji maszyn i urządzeń

Wymagania

  • wykształcenia zawodowego
  • doświadczenia w pracach związanych z elektryką
  • znajomość układów elektrycznych i automatyki
  • uprawnienia SEP Grupa 1
  • mile widziane uprawnienia na wózek widłowy, podesty ruchome oraz umiejętność programowania sterowników.
  • Gotowość do wykonywania dodatkowych czynności m.in. prace ślusarskie, szlifierskie, montażowe.

Oferujemy

CV i list motywacyjny (w tytule Elektromechanik) wraz ze zgodą na przetwarzanie danych osobowych prosimy kierować za pomocą przycisku aplikowania.

Informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.