Praca: Elektromonter

Powiatowy Urząd Pracy w Zielonej Górze
Elektromonter
Miejsce pracy: Zielona Góra
Numer: StPr/20/1846
OBOWIĄZKI:
- Montaż szaf sterowniczych w szczególności:montaż aparatury, tras kablowych, okablowania oraz montaż osprzętu w oparciu o dokumentację techniczna,- Bezwzględne zachowanie przepisów BHP, - Utrzymywanie w czystości i porządku stanowiska pracy,- Praca w trybie dwuzmianowym od poniedziałku do piątku ( możliwość nadgodzin
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: zasadnicze zawodowe, brak, kierunek: mechaniczne

Wymagania inne:

wymagane wykształcenie zasadnicze zawodowe o kierunku elektrycznym lub elektronicznym;doświadczenie zawodowe minimum 6 miesięcy;umiejętność czytania schematów elektrycznych, uprawnienia SEP, posługiwanie sie elektronarzędziami i narzędziami pomiarowymi;

Miejsce pracy:

Zielona Góra

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na okres próbny

Wynagrodzenie brutto:

od 4 000 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Zielonej Górze