Praca: Elektromonter

Powiatowy Urząd Pracy w Zielonej Górze
Elektromonter
Miejsce pracy: Zielona Góra
Numer: StPr/20/1749
OBOWIĄZKI:
WYKONYWANIE INSTALACJI ELEKTRYCZNYCH W BUDYNKACH
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: zasadnicze zawodowe


Wymagania inne:

[Inne] : DOŚWIADCZENIE W WYKONYWANIU INSTALACJI ELEKTRYCZNYCH

Miejsce pracy:

Zielona Góra


Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na okres próbny


Wynagrodzenie brutto:

od 3 010 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Zielonej Górze

APLIKUJ TERAZ

Sprawdź najnowsze oferty pracy w Zielonej Górze i okolicach:

Program „Staże Prezesa NBP” w Centrali i Oddziałach Okręgowych Narodowego Banku Polskiego

Wymagania wobec kandydatów: ukończenie studiów wyższych drugiego stopnia lub jednolitych studiów magisterskich (preferowane kierunki: ekonomia, finanse, bankowość, rachunkowość, matematyka, informatyka i pokrewne), wysoka średnia ocen ze studiów, biegłe...

Firma: Narodowy Bank Polski | Zielona Góra | dzisiaj
CZYTAJ WIĘCEJ

Junior Menedżer Obszaru Sprzedaży

Twój zakres obowiązków Rozwój – zaczniesz od szkolenia i wdrożenia, które będą obejmować: pozyskiwanie klientów, udział w spotkaniach i realizację celów sprzedażowych Budowanie własnego zespołu sprzedażowego – w kolejnym etapie będziesz...

Firma: Allianz Sp. z o.o. | Zielona Góra | dzisiaj
CZYTAJ WIĘCEJ

Zaopatrzeniowiec / Handlowiec

Dostarczanie zamówionych towarów do klientów Zapewnienie profesjonalnej obsługi klienta Dbałość o prawidłowy obieg gotówki oraz dokumentów Opieka nad klientami z rejonu – doradztwo, dobór i sprzedaż części oraz innych produktów Analiza i...

Firma: OPOLTRANS Spółka z o.o. | Zielona Góra | wczoraj
CZYTAJ WIĘCEJ