Praca: Elektromonter sekcji budownictwa i obsługi nieruchomości wydziału techniki i zaopatrzenia

Powiatowy Urząd Pracy w Krośnie Odrzańskim
Elektromonter sekcji budownictwa i obsługi nieruchomości wydziału techniki i zaopatrzenia
Miejsce pracy: Krosno Odrzańskie
Numer: StPr/21/0693
OBOWIĄZKI:
1. wykonywanie prac konserwacyjno - remontowych w obiektach budowlanych;2. konserwowanie, diagnozowanie, wykrywanie i usuwanie uszkodzeń instalacji elektrycznych;3. Wykonywanie lub przebudowywanie istniejących instalacji elektrycznych;4. Instalowanie maszyn i urządzeń elektrycznych z zapewnieniem właściwych warunków eksploatacji ;5. Instalowanie, konserwowanie lub remontowanie opraw oświetleniowych stosowanych w pomieszczeniach zamkniętych i na wolnym powietrzu;6. Wykonywanie drobnych prac montersko - ślusarskich związanych z naprawą sprzętu elektrycznego;7. Montowanie, demontowanie elektrycznych urządzeń technicznych;8. Konserwowanie urządzeń i instalacji elektrycznych wewnątrz budynków i na zewnątrz;9. Wykonywanie przyłączy do budynków;10. Wymienianie żarówek i rur jarzeniowych;11. Układanie kabli elektroenergetycznych;12. Rozliczanie się z pobranych narzędzi, odzieży i materiałów do napraw, konserwacji;13. Przestrzeganie przepisów w bhp orz ppoż;
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: zasadnicze zawodowe, brak

Wymagania inne:

1. Wykształcenie zawoodwe;2. Dyspozycyjność;3. Kultura pracy i osobista;4. Staranność, rzetelność i obowiązkowość;5. Umiejętność pracy w zespole;6. Posiadanie uprawnień elektrycznych;7. Doświadczenie w zakresie prac wynikających ze specyfikacji stanowiska ( praca na podobnym stanowisku ).

Miejsce pracy:

Krosno Odrzańskie

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

od 2 413 PLN

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Krośnie Odrzańskim