Praca: Dyspozytor

KOIMEX SA – stabilnie rozwijająca się firma transportowo – spedycyjna specjalizująca się w przewozach międzynarodowych poszukuje kandydatów w celu rozbudowy swoich struktur. co roku zwiększamy swój potencjał przewozowy o 80-120 zestawów.

Masz doświadczenie w transporcie? chcesz się rozwijać? W związku z dynamicznym rozwojem prowadzimy rekrutację na stanowisko:

Dyspozytor

Miejsce pracy: Świebodzin (woj. lubuskie, pow. świebodziński)

Jeżeli posiadasz:
  • doświadczenie w pracy z kierowcą, znajomość zagadnień związanych z planowaniem trasy przejazdu, tankowania, opłat drogowych, praca z mapą będzie dodatkowym atutem,
Jednak najważniejsze dla nas jest abyś wykazywał się następującymi cechami:
  • ambicją i chęcią rozwoju osobistego,
  • zdolnościami organizacyjnymi, analitycznym wręcz matematycznym umysłem, łatwością planowania,
  • motywacją do nauki i działania,
  • otwartym umysłem,
  • chęcią do pracy w dynamicznym zmiennym otoczeniu,
  • znajomością języków obcych (rosyjski, ukraiński, gruziński, angielski), pakietu office i innych narzędzi informatycznych.
Do Twoich zadań będzie należało:
  • codzienna obsługa i wsparcie kierowcy w procesie transportowym w zakresie wyznaczania trasy     przejazdu, tankowań, rozwiązywania bieżących problemów, kontrola wykonalności i nadzór nad wszystkimi etapami realizacji,
  • dbałość o aktualizację planera,
  • współpraca ze spedytorami w celu zapewnienia ciągłości obsługi klientów,
  • zapewnienie ciągłej eksploatacji pojazdów przez odpowiednie planowanie urlopów,
  • planowanie i kontrola wymian kierowców,
  • dbanie o poprawność danych w systemie oraz dokumentacji operacyjnej.
Oferujemy:
  • atrakcyjne wynagrodzenie uzależnione od zaangażowania i wyników,
  • umowę o pracę,
  • niezbędne narzędzia pracy,
  • możliwość rozwoju zawodowego i podnoszenia kwalifikacji i awansu,
  • pozytywną atmosferę i przyjazną kulturę pracy.

Sales Development Representative with Polish

You’ll enjoy: Working closely with the sales team to support business development Gaining a better understanding of competition and market situation Career and professional development opportunities (certifications, workshops, training sessions) A dynamic and...

Firma: R Systems | Zielona Góra | wczoraj
CZYTAJ WIĘCEJ

Pracownik utrzymania ruchu

Zakres obowiązków: nadzór nad procesami produkcyjnymi i utrzymanie ciągłości pracy maszyn diagnozowanie, naprawianie oraz uruchamianie systemów automatyki przemysłowej bieżąca konserwacja i przeglądy maszyn zainteresowanie nowinkami technicznymi gotowość...

Firma: GEDIA Poland Sp.z.o.o. | Nowa Sól | wczoraj
CZYTAJ WIĘCEJ

IT Project Engineer

At Amazon, we strive to be earth’s most customer-centric company where people can find and discover anything they want to buy online. We hire the world’s brightest minds, offering them an environment in which they can relentlessly improve the experience for...

Firma: Amazon Fulfillment Poland sp. z o.o. | Świebodzin | wczoraj