Praca: Drukarz

Powiatowy Urząd Pracy w Zielonej Górze
Drukarz
Miejsce pracy: Zielona Góra
Numer: StPr/24/0666
OBOWIĄZKI:
nadzór nad przebiegiem procesów produkcyjnych, obsługa maszyn związana z procesem produkcji, utrzymanie porządku w miejscu pracy,
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe

Wymagania inne:

[Inne] : praca wg zleceń 160h miesięcznie, wymagana dyspozycyjność w godzinach 5-13, od pon do sob., dobry stan zdrowia mile widziany, mile widziane doświadczenie 2 m-ce na tym stanowisku w ostatnim roku, zaangażowanie,

Miejsce pracy:

Zielona Góra

Rodzaj umowy:

Umowa zlecenie / Umowa o świadczenie usług

Wynagrodzenie brutto:

od 27,7 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Zielonej Górze