Praca: Doradca Klienta

Każda firma ma własną strategię i filozofię działania. Naszą jest to, aby pomagać naszym Klientom spełnić ich marzenia. Stawiamy na innowacyjne rozwiązania i kreatywne podejście. Jesteśmy młodzi, ambitni i zawsze stawiamy sobie wysoko poprzeczkę. Kochamy to co robimy. Aktualnie do Naszego zespołu poszukujemy osoby na stanowisko:

Doradca Klienta
Twoje zadania:
  • telefoniczne doradzanie Klientom,
  • prezentowanie aktualnych ofert,
  • utrzymywanie pozytywnych relacji z Klientem.
Oczekiwania:
  • chęć do pracy,
  • komunikatywność
  • zaangażowanie w powierzone obowiązki.

Mile widziani studenci.

Oferujemy:
  • stałe wynagrodzenie podstawowe,
  • prowizje,
  • konkursy i spotkania integracyjne,
  • pracę w młodym zespole,
  • elastyczny grafik dostosowany do Twoich potrzeb,
  • pakiet wdrożeniowy, który odpowiednio przygotuje Cię do rozpoczęcia pracy,
  • możliwość pracy zdalnej po okresie wdrożeniowym,
  • ustalone ścieżki karier w organizacji - możliwość rozwoju i awansu.

Wyślij CV i przekonaj się jak pracujemy :)