Praca: Dekarz-blacharz

Powiatowy Urząd Pracy w Nowej Soli
Dekarz-blacharz
Miejsce pracy: Nowa Sól
Numer: StPr/21/0281
OBOWIĄZKI:
Układanie dachów, montaż i demontaż dachów, rynien , obróbki blacharskie itp. Praca na wysokości powyżej 3 m.
WARUNKI PRACY:
Wymagania inne:

Min. 1 rok doświadczenia na stanowisku dekarz-blacharz. Praca na wysokości powyżej 3 m

Miejsce pracy:

Nowa Sól


Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas nieokreślony


Wynagrodzenie brutto:

4 000 - 5 000 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Nowej Soli



Sprawdź najnowsze oferty pracy w Zielonej Górze i okolicach:

Magazynier

Do głównych obowiązków na tym stanowisku będzie należało: Rozładunek dostaw i przyjęcie towaru; Przygotowanie oraz wydanie towarów; Dbałość o powierzony towar i mienie firmy. Od kandydatów oczekujemy: Uprawnień na wózki widłowe; Elastyczności (praca...

Firma: AGATA Spółka Akcyjna | Zielona Góra | wczoraj
CZYTAJ WIĘCEJ

Kierownik ds. Zakupów

Opis stanowiska: nadzór nad procesami zakupowymi wszystkich materiałów do procesu produkcyjnego i logistycznego kontakt z dostawcami, awizacje oraz nadzór nad terminami dostaw obsługa procesu reklamacji tworzenie długoterminowych prognoz materiałowych kontrola...

Firma: ante-holz Polska Sp. z o.o. | Kożuchów | wczoraj
CZYTAJ WIĘCEJ

Specjalista ds. Rynku Paliw

Osoba na tym stanowisku będzie odpowiedzialna m.in. za : Tworzenie i opiniowanie umów handlowych na zakup i analizy paliw, Współpraca z dostawcami w zakresie monitoringu legalności urządzeń rozliczeniowych, uzgadniania protokołów odczytów, Współpracę z...

Firma: Elektrociepłownia „Zielona Góra” S.A. | Zielona Góra | wczoraj
CZYTAJ WIĘCEJ