Praca: Customer service specialist z jęz. słoweńskim

LeasingTeam Professional wspiera polskie i globalne przedsiębiorstwa w pozyskiwaniu kluczowych pracowników i zarządzaniu zasobami ludzkimi. Agencja specjalizuje się w rekrutacjach stałych na stanowiska średniego i wyższego szczebla oraz outsourcingu white-collar. Skutecznie realizuje zlecenia, pracując w oparciu o autorską metodologię ASSET®, która porządkuje działania rekruterów i zwiększa ich efektywność. Posiadamy biura w Gdańsku, Warszawie, Katowicach, Krakowie, Poznaniu oraz we Wrocławiu. Professional należy do LeasingTeam Group – największej w kraju grupy spółek doradztwa personalnego wyłącznie z polskim kapitałem, która od 15 lat skutecznie łączy kandydatów i pracodawców, świadcząc im kompleksowy zakres usług HR.
Aktualnie dla jednego z naszych klientów poszukujemy kandydatów na stanowisko:
Customer service specialist z jęz. słoweńskim
Miejsce pracy: Zielona Góra
Nr ref.: 0044871
Zakres obowiązków:
  • Wsparcie mailowe oraz telefoniczne (połączenia przychodzące) klientów słoweńskojęzycznych
  • Analiza potrzeb klientów
  • Rejestrowanie zgłoszeń w systemie oraz aktualizacja statusu
  • Zapewnianie wysokich standardów obsługi klienta
Oczekiwania:
  • Bardzo dobrej znajomości języka słoweńskiego (min. C1), język angielski na poziomie A2
  • Komunikatywności
  • Obsługi pakietu MS Office
Oferta:
  • Umowa o pracę (cały etat)
  • PRACA ZDALNA
  • Stabilne zatrudnienie w międzynarodowej firmie
  • Stałe miesięczne wynagrodzenie
  • Elastyczne godziny pracy
  • Pakiet benefitów pozapłacowych - prywatna opieka medyczna, karta sportowa, ubezpieczenie na życie, bony na święta, dofinansowania do urlopu, bogaty pakiet szkoleń
  • Możliwości awansu w strukturach firmy
  • Praca zdalna - dofinansowanie do zorganizowania miejsca pracy

Zgodnie z obowiązującym prawem LeasingTeam Professional nie pobiera opłat od kandydatów za udział w procesach rekrutacyjnych. Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się jedynie z wybranymi Kandydatami.

Agencja zatrudnienia - nr certyfikatu 16 570
www.ltprofessional.pl