Praca: Brygadzista/ lider obszaru

Powiatowy Urząd Pracy w Zielonej Górze
Brygadzista/ lider obszaru
Miejsce pracy: Kargowa
Numer: StPr/21/0538
OBOWIĄZKI:
Zarządzanie zespołem pracowników w celu wykonania na czas zaplanowanej produkcji, z uwzględnieniem standardów bezpieczeństwa, ochrony środowiska, jakości oraz kosztów;Ciągłe doskonalenie procesów produkcyjnych w celu poprawy kluczowych wyników obszaru;Rozwijanie podległego zespołu, aby sprostać postawionym celom;Współpraca z innymi liderami oraz działami pomocniczymi;Rozliczanie materiałów w systemie SAP;Zapewnienie prawidłowego przepływu informacji.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat), brak
Język: angielski, w mowie - A2 - niższy średnio zaawansowany, w piśmie - A2 - niższy średnio zaawansowany
Uprawnienia: umiejętność pracy w zespole

Wymagania inne:

wykształcenie wyższe, umiejętność pracy w zespole, znajomośc języka angielskiego w stopniu A2, Sprawna obsługa komputera – m.in. programy pakietu MS Office umiejętności planowania i przewidywania, analizy i wyciągania wniosków, umiejętność podejmowania decyzjiGotowość do pracy w systemie zmianowym w 4-brygadowej organizacji czasu pracy - warunek konieczny

Miejsce pracy:

Kargowa

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

od 6 000 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Zielonej Górze