Praca: Barber

Powiatowy Urząd Pracy w Nowej Soli
Barber
Miejsce pracy: Nowa Sól
Numer: StPr/21/0666
OBOWIĄZKI:
Strzyżenie, odsiwianie włosów i brody. Dbanie o czystość stanowiska pracy, dezynfekcja sprzętów.Praca na II zmiany, 10:00-18:00, 12:00-20:00 od poniedziałku do piątku.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: zasadnicze zawodowe, brak
Uprawnienia: czeladnik fryzjer

Miejsce pracy:

Nowa Sól


Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony


Wynagrodzenie brutto:

od 3 500 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Nowej Soli



Sprawdź najnowsze oferty pracy w Zielonej Górze i okolicach:

Pomoc kuchenna

- mycie, obieranie i rozdrabnianie artykułów spożywczych; - obieranie, krojenie, szatkowanie i siekanie warzyw i owoców na poźniejsze potrawy; - wykonywanie obróbki ręcznej, mechanicznej i termicznej surowców; - utrzymanie porządku, zmywanie naczyń i mycie...

Firma: Powiatowy Urząd Pracy w Krośnie Odrzańskim | Bytnica | wczoraj
CZYTAJ WIĘCEJ

Inspektor sekcji gospodarki mieszkaniowej i kwaterunkowej wydziału techniki i zaopatrzenia

1. Opisywanie na bieżąco rachunków związanych z utrzymaniem budynków m.in. gaz, woda, energia elektryczna, w celu zapewnienia właściwego obiegu dokumnetów między sekcją a Pionem Głównego Księgowego;2. Współpraca z innymi instytucjami obsługującymi...

Firma: Powiatowy Urząd Pracy w Krośnie Odrzańskim | Krosno Odrzańskie | wczoraj
CZYTAJ WIĘCEJ

Pomoc kuchenna drugiej zmiany

wykonywanie prostych czynności gastronomicznych, krojenie, zmywanie, pomoc kucharzowi Wymagania konieczne: Wykształcenie: zasadnicze zawodowe, brak Wymagania inne: wykształcenie zawodowe, średnie, mile widziane doświadczenie (nie wymagane), praca w zespole,...

Firma: Powiatowy Urząd Pracy w Zielonej Górze | Zielona Góra | wczoraj
CZYTAJ WIĘCEJ