Praca: Automatyk Utrzymania Ruchu (K/M)

AUDIT Doradztwo Personalne poszukuje kandydata na stanowisko:

Automatyk Utrzymania Ruchu (K/M)
Miejsce pracy: Nowa Sól

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • Rozpoznawanie i usuwanie awarii urządzeń produkcyjnych
  • Modernizacja i przebudowa maszyn i urządzeń
  • Diagnozowanie awarii sterowników PLC oraz falowników
  • Zapobieganie awariom poprzez działania prewencyjne

WYMAGANIA:

  • Wykształcenie min. średnie techniczne
  • Doświadczenie na podobnym stanowisku w firmie produkcyjnej
  • Gotowość do pracy w systemie 3 zmianowym
  • Umiejętność czytania schematów elektrycznych
  • Uprawnienia SEP E1 do 1kV