Praca: Asystent do spraw księgowości

Powiatowy Urząd Pracy w Zielonej Górze
Asystent do spraw księgowości
Miejsce pracy: Zielona Góra
Numer: StPr/21/1040
OBOWIĄZKI:

wykonywanie prac administracyjno-biurowych, wprowadzanie dokumentów księgowych

WARUNKI PRACY:

Wymagania konieczne:

Wykształcenie: średnie ogólnokształcące, brak

Miejsce pracy:

Zielona Góra


Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas nieokreślony


Wynagrodzenie brutto:

od 3 000 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Zielonej Górze

APLIKUJ TERAZ

Sprawdź najnowsze oferty pracy w Zielonej Górze i okolicach:

Młodszy Specjalista ds. Rozliczeń m/k

Zadania : Kontrola poprawności dokumentów WZ, raportów pracy sprzętu i transportu i ich zgodności z zawartymi umowami oraz wyjaśnienie rozbieżności z dostawcami i usługodawcami Przygotowanie informacji, ewidencja i opracowanie raportów/zestawień zbiorczych...

Firma: STRABAG Infrastruktura Południe Sp. z o.o. | Zielona Góra | dzisiaj
CZYTAJ WIĘCEJ

Przedstawiciel Handlowy HoReCa

JEŻELI: tak jak my patrzysz w przyszłość z optymizmem osiągasz znakomite wyniki i wciąż chcesz udowadniać, że stać Cię na więcej masz bogate doświadczenie w sektorze HoReCa i zależy Ci na zrobieniu kolejnego kroku w swojej karierze Dołącz do naszego...

Firma: MAKRO Cash and Carry Polska S.A. | Zielona Góra | dzisiaj
CZYTAJ WIĘCEJ

Junior Google Ads Specialist

Czym będziesz się zajmował?: Projektowaniem, prowadzeniem kampanii reklamowych w Google Ads na rynkach w calej Europie. Analizowaniem wyników w Google Analytics, Zarządzaniem kampaniami produktowymi z tysiącami produktów, Raportowaniem swoich działań w...

Firma: eobuwie.pl S.A. | Zielona Góra | dzisiaj
CZYTAJ WIĘCEJ