Praca: Agent celny-spedytor

Powiatowy Urząd Pracy w Zielonej Górze
Agent celny-spedytor
Miejsce pracy: Zielona Góra
Numer: StPr/21/0172
OBOWIĄZKI:
Dokonywanie zgłoszeń celnych w przywozie i wywozie. Wypełnianie deklaracji Intrastat.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: średnie ogólnokształcące, brak
Język: angielski, w mowie - A1 - początkujący, w piśmie - A1 - początkujący
Uprawnienia: prawo jazdy kategoria - B
Uprawnienia: Komputer - obsługa komputera

Wymagania inne:

wykształcenie średnie ogólnokształcące, prawo jazdy kat. B, komputer - obsługa komputera, znajomość języka angielskiego w stop[niu A1, do zawodu uczymy od podstaw. Ważne jest zaangażowanie i chęć nauki.

Miejsce pracy:

Zielona Góra

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na okres próbny

Wynagrodzenie brutto:

od 3 000 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Zielonej Górze