Praca: Termoizoler

Powiatowy Urząd Pracy w Nowej Soli
Termoizoler
Miejsce pracy: Nowa Sól
Numer: StPr/22/0330
OBOWIĄZKI:
Wykonywanie dociepleń budynków, prace wykończeniowe na co składa się: przygotowanie ścian do przyklejenia styropianu, zaciąganie siatki, wyrównanie ścian, kładzenie tynku, malowanie. Praca na wysokości.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: podstawowe
Uprawnienia: prace budowlane

Wymagania inne:

Mile widziane umiejętności malarskie, ciesielskie. Praca na wysokościach.

Miejsce pracy:

Nowa Sól

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na okres próbny

Wynagrodzenie brutto:

od 3 100 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Nowej Soli