Praca: Technik prac biurowych

Powiatowy Urząd Pracy w Nowej Soli
Technik prac biurowych
Miejsce pracy: Nowa Sól
Numer: StPr/21/0460
OBOWIĄZKI:
prowadzenie dokumentów, druków, rozliczeń budowy.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: średnie zawodowe, techniczne, kierunek: budowlane
Uprawnienia: Kierowca kat. B

Wymagania inne:

minimum 1 rok pracy w branży drogowej, budowlanej. Mile widziana umiejętność obsługi niwelatora

Miejsce pracy:

Nowa Sól

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na okres próbny

Wynagrodzenie brutto:

3 500 - 4 000 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Nowej Soli