Praca: Technik budowy szaf sterowniczych

Dla naszego partnera z grupy kapitałowej Dirks Group -

Sit SteuerungsTechnik ® GmbH

poszukujemy do nowo powstającego oddziału w Krośnie Odrzańskim

Technik budowy szaf sterowniczych
Miejsce pracy: Krosno Odrzańskie

Praca jednozmianowa od poniedziałku do piątku w godzinach: 8:00- 16:00

Zakres obowiązków:
  • aktywny udział w montażu, okablowaniu i uruchomieniu szaf sterowniczych i rozdzielnic zgodnie z dokumentacją i obowiązującymi standardami
  • przeprowadzenie testów szaf sterowniczych
  • dobór komponentów wykorzystywanych do prefabrykacji w/w urządzeń zgodnie z dokumentacją
  • wykonywanie innych bieżących zadań produkcyjnych zleconych przez przełożonego
Oczekiwania wobec kandydata:
  • doświadczenie zawodowe przy montażu szaf elektrycznych, sterowniczych
  • wykształcenie zawodowe lub średnie techniczne z zakresu elektromontażu, elektryki
  • zdolności manualne, w tym umiejętności obsługi elektronarzędzi, niezbędne przy prefabrykacji szaf sterowniczych
  • rzetelność, dokładność i zaangażowanie w wykonywaniu zadań produkcyjnych
  • znajomość języka obcego będzie dodatkowym atutem
  • znajomość pakietu MS Office
  • umiejętność pracy w zespole
Oferujemy:
  • stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
  • atrakcyjne wynagrodzenie uzależnione od doświadczenia i kwalifikacji
  • bogaty pakiet benefitów
  • dopłatę za dojazd do pracy z miejscowości oddalonych od Krosna Odrzańskiego - w kwocie 500 zł
  • dofinansowanie szkoleń i kursów
  • ubezpieczenie na życie,
  • kartę mulisport ,
  • kurs językowy,
  • objecie dzieci programem Dirks for Kids