Praca: Tapicer

Powiatowy Urząd Pracy w Nowej Soli
Tapicer
Miejsce pracy: Nowa Sól
Numer: StPr/22/0259
OBOWIĄZKI:

renowacja starych i nowych mebli tapicerowanych (małe elementy)

WARUNKI PRACY:

Wymagania inne:

Inne wymagania: 1 rok doświadczenia zawodowego jako tapicer meblowy. Oferta pracy w ramach umowy nr PR.5601.26.2022.AT w sprawie organizowania prac interwencyjnych.

Miejsce pracy:

Nowa Sól


Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony


Wynagrodzenie brutto:

od 3 010 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Nowej Soli

APLIKUJ TERAZ

Sprawdź najnowsze oferty pracy w Zielonej Górze i okolicach:

Automation Engineer

The Amazon Reliability Maintenance and Engineering team keeps all our equipment in excellent working order, from printers to fully automated sortation systems. You will be looking after the automated systems within our buildings and the systems that interact with...

Firma: Amazon Fulfillment Poland sp. z o.o. | Świebodzin | dzisiaj
CZYTAJ WIĘCEJ

Mistrz Utrzymania Ruchu (m/k)

Firma Amazon poszukuje osób z doświadczeniem do pracy na stanowisku Mistrz Utrzymania Ruchu. Zatrudniona osoba dołączy do zespołu w jednym z naszych wysoce zautomatyzowanych, dynamicznie działających centrów logistycznych. CHARAKTERYSTYKA STANOWISKA: Osoba na...

Firma: Amazon Fulfillment Poland sp. z o.o. | Świebodzin | dzisiaj
CZYTAJ WIĘCEJ

Junior Menedżer Obszaru Sprzedaży

Zaprosimy Cię z przyjemnością na spotkanie, byś przekonał się, że to, co przeczytałeś powyżej to nie tylko slogan, ale rzeczywistość. Wystarczy, że: posiadasz doświadczenie w sprzedaży, karierę zawodową chcesz wiązać z zarządzaniem i rozwijaniem...

Firma: Aviva Sp. z o.o. | Zielona Góra | dzisiaj
CZYTAJ WIĘCEJ