Praca: Starszy referent

Nadodrzański Oddział Straży Granicznej w Krośnie Odrzańskim
Komendant Nadodrzańskiego Oddziału Straży Granicznej poszukuje kandydatówkandydatek na stanowisko:
Starszy referent
Miejsce pracy: Krosno Odrzańskie
Ogłoszenie o naborze Nr 76087

Warunki pracy

- praca jednozmianowa w godzinach od 7:30 do 15:30; - budynek nie jest przystosowany do osób niepełnosprawnych; - budynek nie posiada windy; - narzędzia i materiały pracy - komputer, drukarka, fax, telefon;

Zakres zadań

  • przygotowywanie bieżących oraz okresowych zestawień statystycznych w celu dostarczenia aktualnych danych dotyczących działalności zespołu;
  • przygotowywanie projektów pism i dokumentów związanych z bieżącą realizacją zadań zespołu w celu właściwego obiegu dokumentów;
  • kompletowanie i przygotowywanie akt zakończonych dochodzeń w celu przekazania ich do właściwego archiwum;
  • dokumentowanie wyników z użycia środków techniki operacyjnej na potrzeby prowadzonych czynności.

Wymagania niezbędne

wykształcenie: średnie
doświadczenie zawodowe/staż pracy: doświadczenia zawodowego
  • umiejętność obsługi urządzeń biurowych i komputera;
  • umiejętność pracy w zespole;
  • komunikatywność;
  • umiejętność sprawnej organizacji pracy.
  • Posiadanie obywatelstwa polskiego
  • Korzystanie z pełni praw publicznych
  • Nieskazanie prawomocnym wyrokiem za umyślne przestępstwo lub umyślne przestępstwo skarbowe