Praca: Starszy referent

Nadodrzański Oddział Straży Granicznej w Krośnie Odrzańskim
Komendant Nadodrzańskiego Oddziału Straży Granicznej poszukuje kandydatówkandydatek na stanowisko:
Starszy referent
Miejsce pracy: Krosno Odrzańskie
Ogłoszenie o naborze Nr 72580

Warunki pracy

- praca jednozmianowa w godzinach od 7:30 do 15:30; - budynek nie jest przystosowany do osób niepełnosprawnych; - budynek nie posiada windy; - narzędzia i materiały pracy - komputer, drukarka, fax, telefon; - wyjazdy służbowe (teren działania NoOSG).

Zakres zadań

  • sporządzenie informacji o zabezpieczeniu środków pieniężnych cudzoziemców umieszczonych w SODC w celu dalszego poinformowania depozytariuszy Sekcji Ogólnej o możliwości zabezpieczenia środków finansowych cudzoziemca;
  • sporządzanie zawiadomień o ustaleniu ryczałtu w celu pokrycia należności związanych z wydaniem i wykonaniem decyzji o zobowiązaniu cudzoziemca do powrotu;
  • współpraca z Komornikiem Urzędu Skarbowego w Krośnie Odrzańskim w celu umożliwienia przeprowadzania ewentualnych egzekucji komorniczych po uprzedniej konsultacji z PGK;
  • sporządzanie statystyk w celu przekazania niezbędnych informacji dla Pionu Głównego Księgowego, Zarządu ds. Cudzoziemców celem służbowego dalszego wykorzystania.

Wymagania niezbędne

wykształcenie: średnie
doświadczenie zawodowe/staż pracy: doświadczenia zawodowego
  • język angielski podstawowy;
  • podstawowa obsługa komputera;
  • umiejętność pracy w zespole;
  • obsługa komputera w szczególności programy: WORD i EXEL;
  • Posiadanie obywatelstwa polskiego
  • Korzystanie z pełni praw publicznych
  • Nieskazanie prawomocnym wyrokiem za umyślne przestępstwo lub umyślne przestępstwo skarbowe

Wymagania dodatkowe

  • język niemiecki poziom podstawowy.