Praca: Starszy kontroler techniczny sekcji serwisu wydziału łączności i informatyki nadodrzańskiego oddziału straży granicznej w krośnie odrz

Powiatowy Urząd Pracy w Krośnie Odrzańskim
Starszy kontroler techniczny sekcji serwisu wydziału łączności i informatyki nadodrzańskiego oddziału straży granicznej w krośnie odrz
Miejsce pracy: Krosno Odrzańskie
Numer: StPr/20/0786
OBOWIĄZKI:
- planowanie, organizowanie i wykonywanie przeglądów, napraw i konserwacji elementów zasilania gwarantowanego,- utrzymanie urządzeń wchodzących w skład systemów zasilania gwarantowanego w sprawności technicznej,- opracowywanie ocen stanu technicznego urządzeń i systemów zasilania gwarantowanego,Planowanie zakupów materiałów serwisowych dla zapewnienia ciągłości działania systemów zasilania gwarantowanego.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: średnie ogólnokształcące, brak

Wymagania inne:

Wymagania konieczne:- wykształcenie średnie,- 2 lata stażu pracy na podobnym stanowisku, - umiejętność pracy w zespole,- komunikatywność. Wymagania pożądane:- wykształcenie średnie techniczne o kierunku umożliwiającym wykonywanie zadań na stanowisku (elektroenergetyka, elektrotechnika, automatyka),- znajomość budowy i obsługi systemów zasilania gwarantowanego,- uprawnienia do zajmowania się eksploatacją urządzeń, instalacji i sieci na stanowisku eksploatacji w zakresie obsługi, konserwacji, remontów i prac kontrolno-pomiarowych,- umiejętność diagnostyki urządzeń elektronicznych oraz ich napraw,- dyspozycyjność,Prawo jazdy kategorii B.

Miejsce pracy:

Krosno Odrzańskie

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

od 2 413 PLN

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Krośnie Odrzańskim