Praca: Stanowisko ds. obsługi informatycznej jednostek organizacyjnych gminy

Powiatowy Urząd Pracy w Zielonej Górze
Stanowisko ds. obsługi informatycznej jednostek organizacyjnych gminy
Miejsce pracy: Nowogród Bobrzański
Numer: StPr/21/0988
OBOWIĄZKI:
Do zadań osoby zatrudnionej na stanowisku ds. obsługi informatycznej jednostek organizacyjnych gminy należy w szczególności: 1) proponowanie wdrażania nowych projektów oraz systemów informatycznych, w tym dokonywanie rozbudowy i modernizacji infrastruktury informatycznej w jednostkach organizacyjnych gminy; 2) wdrażanie systemów, programów i materiałów informatycznych oraz zapewnianie ich właściwej eksploatacji i konserwacji z uwzględnieniem umów zawartych bezpośrednio przez jednostki organizacyjne gminy lub bezpośrednio przez gminę; 3) prowadzenie podstawowych czynności związanych z naprawą i konserwacją urządzeń komputerowych; 4) pełnienie funkcji administratora bezpieczeństwa informacji w systemach informatycznych, które funkcjonują w jednostkach organizacyjnych gminy; 5) Wykonywanie innych prac, czynności i zadań wynikających z przepisów prawa lub poleceń kierownika jednostki.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: średnie zawodowe 4-letnie, informatyczne
Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat), informatyczne

Wymagania inne:

Wymagania: 1. wykształcenie: wyższe lub średnie (specjalność informatyka); 2. staż pracy wymagany przy wykształceniu średnim co najmniej 3 lata; 3. pełna zdolność do czynności prawnych oraz korzystania z pełni praw publicznych; 4. biegła znajomość zagadnień informatycznych, obsługa oprogramowania; 5. umiejętność konfiguracji sprzętu komputerowego i oprogramowania; 6. umiejętność administrowania stronami internetowymi; 7. umiejętność administrowania siecią komputerową; 8. posiadanie znajomości przepisów prawa z zakresu informatyzacji podmiotów publicznych; 9. nieposzlakowana opinia, obywatelstwo polskie i niekaralność za przestępstwa popełnione umyślnie.

Miejsce pracy:

Nowogród Bobrzański

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na okres próbny

Wynagrodzenie brutto:

od 3 700 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Zielonej Górze