Praca: Sprzedawca/doradca klienta rtv/gsm/agd/it

Powiatowy Urząd Pracy w Zielonej Górze
Sprzedawca/doradca klienta rtv/gsm/agd/it
Miejsce pracy: Sulechów
Numer: StPr/21/1184
OBOWIĄZKI:
aktywna sprzedaż, obsługa klienta w oparciu o plany sprzedażowe, doradztwo oraz standardy obsługi klienta
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: średnie ogólnokształcące, brak

Wymagania inne:

wykształcenie min. średnie, mile widziane doświadczenie w obsłudze klienta, zaangażowanie, komunikatywność

Miejsce pracy:

Sulechów

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na okres próbny

Wynagrodzenie brutto:

2 800 - 4 000 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Zielonej Górze