Praca: Sprzedawca

Powiatowy Urząd Pracy w Świebodzinie
Sprzedawca
Miejsce pracy: Świebodzin
Numer: StPr/21/0231
OBOWIĄZKI:
OBSŁUGA KLIENTA, DBANIE O HIGIENĘ STANOWISKA PRACY, WYKŁADANIE TOWARÓW
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: zasadnicze branżowe, brak
Uprawnienia: Obsługa kasy fiskalnej
Uprawnienia: obsługa klienta

Miejsce pracy:

Świebodzin


Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas nieokreślony


Wynagrodzenie brutto:

od 3 300 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Świebodzinie



Sprawdź najnowsze oferty pracy w Zielonej Górze i okolicach:

Pomocniczy robotnik budowlany

- szkolenie bhp i ppoż. - zapoznanie z całokształtem funkcjonowania przedsiębiorstwa/instytucji - podawanie materiałów - sprzątanie - przyuczenie do zawodu Wymagania konieczne: Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe, brak

Firma: Powiatowy Urząd Pracy w Świebodzinie | Świebodzin | wczoraj
CZYTAJ WIĘCEJ

Administrator baz danych

Czym będziesz się zajmować? Administracją i monitorowanie ciągłości działania systemów bazodanowych firmy, Opieką nad powierzonymi systemami serwerowymi, aplikacyjnymi i składowania danych, Wsparciem w utrzymaniu bezpieczeństwa infrastruktury...

Firma: eobuwie.pl S.A. | Zielona Góra | wczoraj
CZYTAJ WIĘCEJ

Monter – Obchodowy

Osoba na tym stanowisku będzie odpowiedzialna m. in. za : wykonywanie konserwacji, bieżących i awaryjnych napraw w zakresie węzłów cieplnych, lokalnych kotłowni oraz sieci cieplnych i przyłączy instalacji wewnętrznych, lokalizowanie oraz zgłaszanie usterek...

Firma: Elektrociepłownia „Zielona Góra” S.A. | Zielona Góra | wczoraj
CZYTAJ WIĘCEJ