Praca: Sprzedawca

Powiatowy Urząd Pracy w Krośnie Odrzańskim
Sprzedawca
Miejsce pracy: Krosno Odrzańskie
Numer: StPr/22/0431
OBOWIĄZKI:

- obsługa klienta; - kasowanie towarów; - dbanie o czystość oraz prawidłową ekspozycję towarów z metkowaniem oraz klipsowanie towarów;

WARUNKI PRACY:

Wymagania konieczne:

Wykształcenie: zasadnicze zawodowe, brak

Miejsce pracy:

Krosno Odrzańskie


Rodzaj umowy:

Nie dotyczy


Wynagrodzenie brutto:

1 489 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Krośnie Odrzańskim

APLIKUJ TERAZ

Sprawdź najnowsze oferty pracy w Zielonej Górze i okolicach:

Stażysta zespołu finansowo-księgowego

wg zawodu Wymagania konieczne: Wykształcenie: średnie ogólnokształcące, brak Wymagania dodatkowe: Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat), brak

Firma: Powiatowy Urząd Pracy w Zielonej Górze | Zielona Góra | dzisiaj
CZYTAJ WIĘCEJ

Stażysta/sekretarz sądowy

wg zawodu Wymagania konieczne: Wykształcenie: średnie ogólnokształcące, brak

Firma: Powiatowy Urząd Pracy w Zielonej Górze | Sulechów | dzisiaj
CZYTAJ WIĘCEJ

Stażysta zespołu organizacyjno-sportowego

wg zawodu Wymagania konieczne: Wykształcenie: średnie ogólnokształcące, brak Wymagania dodatkowe: Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat), brak

Firma: Powiatowy Urząd Pracy w Zielonej Górze | Zielona Góra | dzisiaj
CZYTAJ WIĘCEJ