Praca: Sprzedawca-kasjer

Powiatowy Urząd Pracy w Świebodzinie
Sprzedawca-kasjer
Miejsce pracy: Świebodzin
Numer: StPr/21/0873
OBOWIĄZKI:

Obsługa klienta na kasie i sali sprzedaży, wypiek pieczywa, rozładunek towaru, prace porządkowe

WARUNKI PRACY:

Wymagania konieczne:

Wykształcenie: zasadnicze zawodowe, brak


Wymagania inne:

[Inne] : mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku

Miejsce pracy:

Świebodzin


Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony


Wynagrodzenie brutto:

od 2 950 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Świebodzinie

APLIKUJ TERAZ

Sprawdź najnowsze oferty pracy w Zielonej Górze i okolicach:

Specjalista ds. Elektrycznych i AKPiA

Osoba na tym stanowisku będzie odpowiedzialna m.in. za : realizowanie nadzoru specjalistycznego nad obszarem elektryki i AKPiA w procesach produkcyjnych, identyfikowanie problemów i zgłaszanie bieżących potrzeb remontowych w obszarze elektryki i AKPiA,...

Firma: Elektrociepłownia „Zielona Góra” S.A. | Zielona Góra | wczoraj
CZYTAJ WIĘCEJ

Asystent ds. Obsługi Klienta

Wynagrodzenie od: 3000 do 7500 zł brutto Doświadczenie mile widziane, ale nie jest konieczne. Szanowny kandydacie, jeżeli masz doświadczenie w pracy z klientem to bardzo dobrze, ale jeżeli nie masz doświadczenia a masz chęci do pracy, to wszystkiego się u...

Firma: KEGEL-BŁAŻUSIAK TRADE Sp. z o.o. Sp. k. | Zielona Góra | wczoraj
CZYTAJ WIĘCEJ

Dyrektor Hali Sprzedaży

Do Twoich zadań będą należeć m.in.: optymalizacja i nadzór nad działaniami operacyjnymi prowadzonymi w hali sprzedaży, rozwój sprzedaży, prowadzenie kontroli i zapewnienie realizacji celów finansowych oraz sprzedażowych, analiza wyników sprzedażowych,...

Firma: Selgros Cash&Carry | Zielona Góra | wczoraj
CZYTAJ WIĘCEJ