Praca: Specjalista ds. materiałów i zaopatrzenia

Powiatowy Urząd Pracy w Nowej Soli
Specjalista ds. materiałów i zaopatrzenia
Miejsce pracy: Nowa Sól
Numer: StPr/21/0303
OBOWIĄZKI:
Weryfikacja jakościowa materiałów zgodnie z wymaganym kontraktem, przygotowywanie wniosków materiałowych, archiwizowanie dokumentów, zamawianie materiałów, organizacja dostawy na plac budowy i inne prace zlecone. Praca w godzinach od 08.00- 16.00.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: średnie zawodowe, budowlane
Uprawnienia: umiejętność czytania rysunku technicznego, posługiwanie się dokumentacją techniczno-projektową

Wymagania inne:

znajomość języka angielskiego w stopniu podstawowym-MILE WIDZIANE.

Miejsce pracy:

Nowa Sól

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na okres próbny

Wynagrodzenie brutto:

od 3 000 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Nowej Soli