Praca: Specjalista ds. dokumentacji technicznej

Stelmet S.A. jest największym w Europie producentem drewnianej architektury ogrodowej. W związku z dynamicznym rozwojem poszukujemy:

Specjalista ds. dokumentacji technicznej
Miejsce pracy: Zielona Góra
Wymagania:
  • wykształcenie wyższe techniczne - preferowany kierunek: mechanika i budowa maszyn, budownictwo, geodezja, ochrona środowiska, automatyzacja procesów przemysłowych;
  • samodzielność w rozwiązywaniu problemów oraz umiejętność pracy w zespole;
  • bardzo dobra znajomość excela, dobra znajomość programów do projektowania,
  • mile widziana znajomość SAP.
Zakres obowiązków:
  • prowadzenie zbiorów dokumentacji technicznej;
  • prowadzenie zbiorów dokumentacji środków trwałych;
  • prowadzenie wycen nieruchomości i środków trwałych;
  • udział w zakupach inwestycyjnych,
  • prowadzenie i aktualizowanie planów inwestycyjnych.
Oferujemy:
  • umowę o pracę,
  • wynagrodzenie uzależnione od wiedzy i kompetencji,
  • atrakcyjne warunki zatrudnienia,
  • po 6 miesięcznym okresie zatrudnienia bogaty pakiet benefitów obejmujący: dofinansowanie do kart multisport, mikołajowe paczki dla dzieci, bony świąteczne, dofinansowanie do karnetów żużlowych, w okresie zimowym bezpłatne posiłki,
  • możliwość rozwoju zawodowego,
  • otwartą i przyjazną atmosferę pracy.