Praca: Spec.ds.zamówień publicz. i rozlicz. projektów współfin. ze środków ue

Powiatowy Urząd Pracy w Zielonej Górze
Spec.ds.zamówień publicz. i rozlicz. projektów współfin. ze środków ue
Miejsce pracy: Kalsk
Numer: StPr/21/0512
OBOWIĄZKI:
•realizacja zamówień, do których nie stosuje się ustawy Prawo zamówień publicznych tj. -nadzór nad procedurami wewnętrznymi Ośrodka, aktualizacja przepisów wewnętrznych, planowanie zamówień publicznych, prowadzenie rejestru zamówień publicznych, -sporządzanie obowiązującej prawem sprawozdawczości, -konsultacje i współpraca z pracownikami Ośrodka w tym zakresie.•realizacja zamówień, do których stosuje się ustawę Prawo zamówień publicznych tj. -przeprowadzanie postępowań z zakresu Ustawy Prawo zamówień publicznych w tym organizacja całości procedur związanych z wyłonieniem Wykonawcy z zakresu dostaw, usług i robót budowlanych, -nadzór i aktualizacja przepisów wewnętrznych •sporządzanie rozliczenia końcowego w ramach zawartych umów dotacyjnych SIR na realizację zadań związanych z Siecią
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat), brak
Uprawnienia: Obsługa komputera z pakietem MS Office
Uprawnienia: solidność, rzetelność, dokładność, pracowitość

Wymagania inne:

wykształcenie wyższem obsluga komputera z pakietem MS office, dodatkowo: ukończony kurs zawodowy dla spec.ds. zamówień publicznych lub studia podyplomowe z zakresu zamówień publicznychmile widziane doświadczenie w obsłudze formalno-prawnej procedur udzielania zamówień publicznych lub praktyczne doświadczenie w prowadzeniu zamówień[Inne] : wykształcenie wyższe ekonomiczne, administracyjne lub prawnicze; co najmniej 6 m-cy doświadczenie pracy w administracji publicznejdobra znajomość MS Office, w szczególności Excela;wymagane dokumenty: 1) list motywacyjny; 2) CV; 3) kserokopia dyplomu potwierdzającego wykształcenie

Miejsce pracy:

Kalsk

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na okres próbny

Wynagrodzenie brutto:

od 3 050 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Zielonej Górze