Praca: Robotnik magazynowy/czynności magazynowe

Powiatowy Urząd Pracy w Zielonej Górze
Robotnik magazynowy/czynności magazynowe
Miejsce pracy: Zielona Góra
Numer: StPr/22/0598
OBOWIĄZKI:
prace magazynowe
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe, brak


Wymagania inne:

przyjęto ofertę racy na stanowisko robotnik magazynowy- cudzoziemiec

Miejsce pracy:

Zielona Góra


Rodzaj umowy:

Umowa zlecenie / Umowa o świadczenie usług


Wynagrodzenie brutto:

od 19,7 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Zielonej Górze

APLIKUJ TERAZ

Sprawdź najnowsze oferty pracy w Zielonej Górze i okolicach:

Technik prac biurowych

program stażu Wymagania konieczne: Wykształcenie: średnie zawodowe, brak

Firma: Powiatowy Urząd Pracy w Międzyrzeczu | Świebodzin | dzisiaj
CZYTAJ WIĘCEJ

Elektryk

Opis stanowiska: aktywny udział przy usuwaniu usterek, przeglądów urządzeń zgodnie z ich dokumentacją techniczną, wykonywanie czynności konserwacyjnych i remontowych przy układach elektronicznych, naprawy instalacji elektrycznych oraz ich modernizacje,...

Firma: Masterchem Logoplaste Sp. z o.o. | Zielona Góra | dzisiaj
CZYTAJ WIĘCEJ

Pracownik administracyjny

wg zawodu Wymagania konieczne: Wykształcenie: średnie ogólnokształcące, brak

Firma: Powiatowy Urząd Pracy w Zielonej Górze | Sulechów | wczoraj
CZYTAJ WIĘCEJ