Praca: Robotnik magazynowy

Powiatowy Urząd Pracy w Zielonej Górze
Robotnik magazynowy
Miejsce pracy: Cigacice
Numer: StPr/21/1217
OBOWIĄZKI:
załadunek towarów na samochody, przenoszenie, układanie paczek w magazynie,kompletacja i przygotowanie towaru do załadunku.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Zawód: Robotnik magazynowy (wymagany staż - lata: 0, miesiące: 1)
Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe, brak

Wymagania inne:

wymagane doświadczenie zawodowe min.1 miesiąc

Miejsce pracy:

Cigacice

Rodzaj umowy:

Umowa zlecenie / Umowa o świadczenie usług

Wynagrodzenie brutto:

od 18,3 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Zielonej Górze