Praca: Robotnik drogowy

Powiatowy Urząd Pracy w Nowej Soli
Robotnik drogowy
Miejsce pracy: Nowa Sól
Numer: StPr/21/0459
OBOWIĄZKI:

Układanie krawężnika, oberży, prace ziemne przy pasie drogowym, prace pomocnicze

WARUNKI PRACY:

Wymagania inne:

Minimum 1 rok w branży drogowej, kanalizacyjnej lub budowlanej, umiejętność pracy w zespole. Mile widziane prawo jazdy kategorii B.

Miejsce pracy:

Nowa Sól


Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na okres próbny


Wynagrodzenie brutto:

od 3 200 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Nowej Soli

APLIKUJ TERAZ

Sprawdź najnowsze oferty pracy w Zielonej Górze i okolicach:

Technik Farmaceutyczny

Poszukujemy Technika Farmaceutycznego na cały etat lub na dodatkowe godziny! Obowiązki: wydawanie leków, doradzanie i udzielanie informacji pacjentom prawidłowe przyjmowanie i realizowanie recept realizacja celów sprzedażowych apteki monitorowanie stanów...

Firma: Apteka Dr.Max | Zielona Góra | dzisiaj
CZYTAJ WIĘCEJ

Pracownik ochrony fizycznej

- ochrona obiektu, - wykonywanie obchodów, - strzeżenie powierzonego mienia, - orzeczenie o stopniu niepełnosprawności, - praca w godzinach od 15:00 do 7:00, w dni wolne całodobowo Wymagania konieczne: Wykształcenie: podstawowe, brak Uprawnienia: ORZECZENIE O...

Firma: Powiatowy Urząd Pracy w Szczecinie | Zielona Góra | wczoraj
CZYTAJ WIĘCEJ

Operator maszyn

Obsługa prostowarki do blach Wymagania konieczne: Wykształcenie: zasadnicze zawodowe, brak Wymagania inne: Wykształcenie min. zawodowe

Firma: Powiatowy Urząd Pracy w Zielonej Górze | Zielona Góra | wczoraj
CZYTAJ WIĘCEJ