Praca: Referent

Izba Administracji Skarbowej w Zielonej Górze
Dyrektor poszukuje kandydatówkandydatek na stanowisko:
Referent
Miejsce pracy: Zielona Góra
Ogłoszenie o naborze Nr 75312

Warunki pracy

1.Wykonywanie czynności typowej pracy biurowej za pomocą komputerów oraz urządzeń biurowych,
2.Zagrożenie korupcją,
3.Praca przy komputerze,
4.Bariery architektoniczne - brak wind i podjazdów.

Zakres zadań

  • Dokonywaniem czynności sprawdzających
  • Przygotowywaniem projektów pism z zakresu prowadzonych spraw
  • Badaniem zasadności zwrotu/nadpłaty podatków
  • Przygotowywaniem sprawozdań i informacji z zakresu realizowanych zadań
  • Sporządzaniem zawiadomień o naruszeniu przepisów podatkowych
  • Wprowadzaniem do systemów informatycznych danych szczegółowych z deklaracji, zeznań i innych dokumentów oraz zatwierdzanie tych danych

Wymagania niezbędne

wykształcenie: średnie
doświadczenie zawodowe/staż pracy: doświadczenia zawodowego
  • Znajomość przepisów ordynacji podatkowej
  • Umiejętność obsługi komputera, w tym edytora tekstu i arkusza kalkulacyjnego
  • Umiejętność pracy w zespole oraz dobrej organizacji pracy
  • Podstawowa znajomość przepisów w zakresie podatku od towarów i usług
  • Posiadanie obywatelstwa polskiego
  • Korzystanie z pełni praw publicznych
  • Nieskazanie prawomocnym wyrokiem za umyślne przestępstwo lub umyślne przestępstwo skarbowe

Wymagania dodatkowe

  • obsługa aplikacji POLTAX