Praca: Referent do spraw finansowo-księgowych

Powiatowy Urząd Pracy w Zielonej Górze
Referent do spraw finansowo-księgowych
Miejsce pracy: Zielona Góra
Numer: StPr/20/1806
OBOWIĄZKI:
prowadzenie rozrachunków. prowadzenie ewidencji magazynowych, podatek od nieruchomości, dekretowanie i wprowadzanie rachunków bankowych, rozrachunki z tyt. PPK ( Pracownicze Plany Kapitałowe), RODO
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: średnie ogólnokształcące, brak

Wymagania inne:

wykształcenie średnie/wyższe, doświadczenie zawodowe, obsługa excel, Word, obsługa platform GUS; Pfron, ZUS, mile widziana znajomość płac

Miejsce pracy:

Zielona Góra

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas nieokreślony

Wynagrodzenie brutto:

od 4 000 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Zielonej Górze