Praca: Pracownik sprzątający

Powiatowy Urząd Pracy w Zielonej Górze
Pracownik sprzątający
Miejsce pracy: Zielona Góra
Numer: StPr/21/1817
OBOWIĄZKI:
sprzątanie nieruchomości własności spółki w Zielonej Górze i okolicach
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: podstawowe, brak

Miejsce pracy:

Zielona Góra


Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony


Wynagrodzenie brutto:

od 3 000 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Zielonej Górze



Sprawdź najnowsze oferty pracy w Zielonej Górze i okolicach:

Fryzjer

wg zawodu Wymagania konieczne: Wykształcenie: zasadnicze zawodowe, brak

Firma: Powiatowy Urząd Pracy w Zielonej Górze | Nowogród Bobrzański | dzisiaj
CZYTAJ WIĘCEJ

Specjalista ds. Obsługi Klienta z językiem niemieckim

Wsparcie mailowe oraz telefoniczne (połączenia przychodzące) klientów niemieckojęzycznych Analiza potrzeb klientów Rejestrowanie zgłoszeń w systemie oraz aktualizacja statusu Zapewnianie wysokich standardów obsługi klienta Bardzo dobra znajomość języka...

Firma: LeasingTeam Sp. z o.o | Zielona Góra | dzisiaj
CZYTAJ WIĘCEJ

Pracownik działu handlowego z j. angielskim

Czym będziesz się zajmować: nawiązywanie i utrzymywanie długofalowych relacji biznesowych z klientami oraz pozyskiwanie nowych partnerów handlowych (kraje anglojęzyczne), analiza rynku według ustalonych warunków oraz profilu produkcyjnego firmy, wymiana...

Firma: Rotometal | Świebodzin | dzisiaj
CZYTAJ WIĘCEJ